Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний дриль-шуруповерт GSR 18V-50 Professional з міцним безщітковим двигуном для тривалого терміну експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Дополнительные функции | |
| Блокировка кнопки включения | Да |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Безщітковий двигун | 1 |
| Вага | 1.1 кг /без акумулятора |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 1.5 мм // 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 1 шт |
| Ключові особливості | ударний режим, бездротовий, 2-швидкісний редуктор |
| Колір | синій |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій/GAL 18V-20, кейс |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент (м'який) | 28 Нм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 35 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Макс. діаметр шурупів | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 50 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Регульований крутний момент | 50 |
| Режим роботи | свердління, закручування, загвинчування, викручування, свердління з ударом |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне закручування) | 1.4 м/сек² /Свердління металу |
| Тип | дриль-шуруповерт, ударный шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв /(0-460 / 0-1.800 об/хв) |
- Цена: 10 746 ₴


