Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 а/год |
| Вага | 1.3 кг /с аккумулятором |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Зарядний пристрій | AL 1810 CV |
| Ключові особливості | реверс, рукоятка із м'якою накладкою |
| Колір | зелений з чорним |
| Комплектація | акумулятор - 2шт/ PBA 18V 1.5Ah W-A, зарядний пристрій/AL 1810 CV, подвійна біта |
| Макс. діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Макс. діаметр шурупів | 8 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | швидкозажимний |
- Цена: 6 024 ₴


