Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 а/год |
| Індикатор заряду акумулятора | 1 |
| Безщітковий двигун | 1 |
| Вага | 2.4 кг |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 13 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| Зарядний пристрій | 195584-2 |
| Звуковий тиск | 73 дБ(А) |
| Кейс | 1 |
| Ключові особливості | регулюванням обертів, Ергономічна рукоятка, защита от проникновения пыли и влаги, додаткова бічна рукоятка |
| Комплектація | зарядний пристрій, кейс, акумулятор - 3 шт. |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 76 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм /сталь |
| Максимальний крутний момент | 125 Нм /жесткий, 60 Нм мягкий |
| Напруга | 18 В |
| Регульований крутний момент | 1 - 10 |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 249 x 205 x 79 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 2100 об/хв |
- Цена: 19 855 ₴


