Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 1 мм /- 10 мм |
| Живлення | від мережі |
| Ключові особливості | регулюванням обертів, Ергономічна рукоятка, втоплена кнопка блокування для безперервного використання, є режим для свердління в кам'яній кладці |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 28 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм /сталь |
| Максимальний крутний момент | 42 Нм /жесткий |
| Регульований крутний момент | 20 + D |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 220x67x206 |
| Споживана потужність | 320 Вт |
| Тип | ударный шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| ударний режим | 1 |
| Частота ударів | 22500 хв-1 /макс. |
| Швидкість обертання | 1500 об/хв /макс. |
- Цена: 4 290 ₴


