Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 13 мм |
| Живлення | Li-Ion/приобритается отдельно |
| Звукова потужність | 99 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 88 дБ(А) |
| Ключові особливості | підсвічування, большой курковый переключатель, Ергономічна рукоятка |
| Комплектація | шуруповерт |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 13 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм /сталь |
| Максимальний крутний момент | 54 Нм /жесткий , 30 Нм мягкий |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 261 x 182 x 79 |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Тип | шурупокрути |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв /макс. |
- Цена: 9 199 ₴


