Описание
Характеристики
Информация для заказа
Неймовірно високий крутний момент - 1000 Нм
Зручний курковий вмикач з реверсом.
Доступ до вугільних щіток ззовні полегшує технічне обслуговування.
Додаткова бічна рукоятка.
Міцний алюмінієвий корпус ударного механізму.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 8.6 кг |
| Живлення | від мережі |
| Звукова потужність | 114 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 1.3 дБ(А) |
| Ключові особливості | реверс, доступ до вугільних щіток ззовні, додаткова бічна рукоятка |
| Комплектація | валіза, додаткова рукоятка, торцевий ключ |
| Максимальний крутний момент | 1000 Нм |
| Надміцні гвинти | M22 - M24 |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 290 x 121 x 382 |
| Рівень вібрації (похибка) | 1.5 м/сек² |
| Рівень вібрації (ударне закручування) | 17.5 м/сек² |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стандартні гвинти | M24 - M30 |
| Тип | гайковерт |
| Тип патрона | шестигранник/ 25.4 мм / 1 " |
| ударний режим | 1 |
| Частота ударів | 1500 хв-1 |
| Швидкість обертання | 1400 об/хв /хол.хід |
- Цена: 43 299 ₴


