
Bosch Professional GSR 12V-15 FC, 12В, 2х2.0Ач, Li-On акумуляторна
- Нет в наличии
- Код: 0.601.9F6.000
12 409 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактний інструмент Bosch GSR 12V-15 FC з п'ятьма насадками, що дозволяють розширити спектр робіт, - магнітний тримач біт, патрон, кутова і ексцентрикова насадки.
Дві робочі швидкості (0-400 і 0-1300 об / хв), реверс, регульований крутний момент (15 Нм м'які / 30 Нм жорсткі матеріали). Працює з кріпленням діаметром до 7 мм. Застосування сверлильного патрона для свердел з хвостовиками 1-10 мм дає можливість робити отвори в деревині 19 мм, металі 10 мм. Наводиться в дію літій-іонним 12 В акумулятором 2,0 А / год.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Живлення | Li-Ion |
| Кейс | 1 |
| Ключові особливості | полная совместимость с моделями 10,8 и 12 В, система Bosch FlexiClick «5-в-1», цельнометаллический редуктор |
| Колір | синій |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, кутова насадка, кейс, адаптер сверлильного патрон, адаптер держателя бит, угловая насадка со смещением, швидкозарядний пристрій, 1/2 вкладыш для кейса L-BOXX под инструмент и зарядное устройство, вкладыш для 1/2 кейса L-BOXX под адаптеры |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Максимальний крутний момент | 15 Нм //30 Нм |
| Напруга | 12 В |
| Термін гарантії | 36 місяців |
| Тип патрона | шестигранник/ 1/4" |
| Швидкість обертання | 400 об/хв /- 1300 об/мин |
- Цена: 12 409 ₴

