Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторний ударний шуруповерт Makita DTP141Z призначений для роботи з кріпленням і свердління отворів. Шуруповерт має 4 режими роботи, вибрати необхідний можна за допомогою одного селектора.Функція реверсу спрощує витяг свердла, що заклинило і вивертання кріплення. Через вентиляційні отвори надходить достатньо повітря, що охолоджує двигун і оберігає його від перегріву. Потужний електродвигун BLDC не вимагає технічного обслуговування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Пользовательские характеристики | |
| Безщітковий двигун | 1 |
| Вага | 1.9 кг |
| Гвинти з великоим різьбленням | 22 мм /- 125 мм |
| Діаметр патрона | 6.35 мм /1/4 " |
| Живлення | Li-Ion/не входить до комплекту |
| Звукова потужність | 96 дБ(А) |
| Звуковий тиск | 85 дБ(А) |
| Ключові особливості | крепежные винты M4 - M8 |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 21 мм |
| Макс. діаметр свердління каменю | 8 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 150 Нм /, 22 Нм тв. матер., 13 Нм м’який матер., 18 + T варіантів крутного моменту |
| Надміцні гвинти | M5 - M12 |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 233 х 79 х 171 |
| Рівень вібрації (ударне закручування) | 10.5 м/сек² |
| Стандартні гвинти | M5 - M14 |
| Термін гарантії | 36 місяців |
| Тип | шурупокрути, ударный шуруповерт |
| Частота ударів | 1200 хв-1 /1 позиція, 2400 хв-1 2 позиція, 3200 хв-1 3 позиція |
| Швидкість обертання | 1300 об/хв /низька, 2200 об/хв висока, 2700 об/хв режим ударного шурупокрута, 2700 об/хв перфоратора, 1100 об/хв викрутки |
| Дополнительные функции | |
| Ударный режим | True |
- Цена: 16 999 ₴


