Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 а/год |
| Вага | 0.9 кг /- шуруповерт, 1.2 кг - многофункциональный инструмент |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 0.8 мм /- 10 мм - шуруповерт |
| Живлення | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | реверс, регулювання обертального моменту, регулюванням обертів, система плавного пуска |
| Колір | зелений з чорним |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, шуруповерт, багатофункціональний інструмент, комплект для пылеудаления, Шліфувальний папір |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 21 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм /- шуруповерт |
| Напруга | 10.8 В |
| Прогумований корпус | 1 |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 189 x 66 x 209 /- шуруповерт, 277 x 65 x 98 мм - многофункциональный инструмент |
| Термін гарантії | 36 місяців |
| Тип | Набір інструментів |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| ударний режим | 1 |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв /- шуруповерт, 20000 об/мин - многофункциональный инструмент |
- Цена: 8 763 ₴


