Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.5 кг /- шуруповерт, 1.2 кг - гайковерт |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 13 мм - шуруповерт, 6,35 мм / 1/4 " - гайковерт |
| Живлення | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | регулювання обертального моменту, большой курковый переключатель |
| Колір | зелений з чорним |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, шуруповерт, гайковерт, сумка |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 40 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Прогумований корпус | 1 |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 165 x 79 x 247 /- шуруповерт, 135 x 79 x 232 мм - гайковерт |
| Термін гарантії | 36 місяців |
| Тип | Набір інструментів |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| ударний режим | 1 /гайковерт |
| Швидкість обертання | 1700 об/хв /- шуруповерт, 3900 об/мин - гайковерт |
- Цена: 17 460 ₴


