Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 а/год |
| Вага | 1.7 кг /- шуруповерт, 1.1 кг гайковерт |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 13 мм - шуруповерт, 6,35 мм / 1/4 " - гайковерт |
| Живлення | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 3 шт |
| Ключові особливості | гальмо двигуна, регулювання обертального моменту |
| Колір | зелений з чорним |
| Комплектація | валіза, зарядний пристрій, шуруповерт, акумулятор/3 шт, гайковерт |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 38 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 62 Нм /- шуруповерт, 165 Нм - гайковерт |
| Напруга | 18 В |
| Прогумований корпус | 1 |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 185 x 79 x 249 /- шуруповерт, 198 x 79 x 249 мм - гайковерт |
| Термін гарантії | 36 місяців |
| Тип | Набір інструментів |
| Тип патрона | квадрат, швидкозажимний |
| ударний режим | 1 /гайковерт |
| Швидкість обертання | 1900 об/хв /- шуруповерт, 2900 об/мин - гайковерт |
- Цена: 24 001 ₴


