Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 3 а/год |
| Індикатор заряду акумулятора | 1 |
| Вага | 2.3 кг |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /13 |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | регулювання обертального моменту/21 + D, пылезащищенный инструмент, водоустойчивый инструмент, мотор с 4-мя полюсными магнитами |
| Колір | зелений з чорним |
| Комплектація | валіза, акумулятор - 2шт, зарядний пристрій, додаткова рукоятка |
| Конструкція | пістолетна |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 76 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 13 мм |
| Максимальний крутний момент | 91 Нм |
| Напруга | 18 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 259 x 79 x 225 |
| Термін гарантії | 36 місяців |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 2000 об/хв |
- Цена: 19 200 ₴


