Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.36 кг |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Живлення | Li-Ion |
| Ключові особливості | реверс, поворотна рукоятка, зарядное устройство Micro USB, магнитный держатель биты |
| Колір | зелений з чорним |
| Комплектація | валіза, зарядний пристрій, комплект инструментов/81 шт |
| Конструкція | пістолетна |
| Максимальний крутний момент | 4 Нм |
| Напруга | 3.6 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 51 x 47 x 287 |
| Термін гарантії | 36 місяців |
| Тип | електровивертки |
| Тип патрона | шестигранник/1/4" |
| Швидкість обертання | 220 об/хв |
- Цена: 3 346 ₴


