Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактний інструмент Bosch GSR 12V-15 FC з додатковою насадкою свердлильним патроном GFA 12-B (1-10 мм). Дві робочі швидкості (0-400 і 0-1300 об/хв), реверс, регульований крутний момент (15 Нм м'які / 30 Нм жорсткі матеріали). Працює з кріпленням діаметром до 7 мм. Висвердлює отвори в деревині 19 мм, металі 10 мм. Наводиться в дію літій-іонним 12 В акумулятором 2,0 А/год.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Тип | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вага | 0.6 кг // без аккумулятора |
| Вбудована робоче освітлення | 1 |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | Li-Ion |
| К-сть акумуляторів | 2 шт |
| Ключові особливості | реверс, підсвічування, регулювання обертального моменту |
| Колір | синій |
| Комплектація | акумулятор - 2шт, кейс, адаптер сверлильного патрон, швидкозарядний пристрій, 1/2 вкладыш для кейса L-BOXX под инструмент и зарядное устройство, вкладыш для 1/2 кейса L-BOXX под адаптеры |
| Конструкція | пістолетна |
| Крутний момент (м'який) | 15 Нм |
| Кількість швидкостей | 2 шт |
| Макс. діаметр свердління дерева | 30 мм |
| Макс. діаметр свердління металу | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 Нм |
| Напруга | 12 В |
| Регульований крутний момент | 20 /+1 |
| Термін гарантії | 12 місяців |
| Тип патрона | шестигранник, швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1300 об/хв // 0-400 об/мин |
- Цена: 6 850 ₴


