Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Діаметр патрона | 12.7 мм |
| Живлення | від мережі |
| Ключові особливості | реверс, ударний режим |
| Колір | синій |
| Комплектація | валіза, набір насадок |
| Максимальний крутний момент | 300 Нм |
| Максимальний робочий тиск | 0 атм |
| Напруга | 220 В |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 270 х 80 х 217 |
| Споживана потужність | 470 Вт |
| Тип | гайковерт |
| Тип патрона | квадрат |
| Швидкість обертання | 2200 об/хв |
- Цена: 14 799 ₴


