Описание
Характеристики
Информация для заказа
Циліндрична форма для ведення пили під заготівлею Компактна, легка конструкція з малим обхватом рукоятки забезпечує оптимальний контроль за інструментом при пилянні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Глибина різання дерева | 120 мм |
| Глибина різання металу | 8 мм |
| Колір | чорний, синій |
| Напруга | 18 В |
| Особливі властивості | Міцна лита підошва, Швидка зміна полотен Bosch SDS |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 287х168 |
| Хід полотна | 23 мм |
- Цена: 15 546 ₴


