Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактна, легка конструкція з малим обхватом рукоятки забезпечує оптимальний контроль за інструментом при пилянні. Високоефективна акумуляторна система для пропилів навіть у товстих або твердих матеріалах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Глибина різання дерева | 120 мм |
| Глибина різання металу | 8 мм |
| Колір | чорний, синій |
| Комплектація | захисний кожух |
| Крок | 23 |
| Напруга | 18 В |
| Особливі властивості | Швидка зміна полотен Bosch SDS |
| Похилий різ | 45 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 260х190 |
- Цена: 11 006 ₴


