Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактний легкий корпус з малим охопленням рукоятки створює можливість для оптимального контролю при пилянні. Потужна акумуляторна система для різання навіть товстих і твердих матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.4 кг |
| Глибина різання дерева | 120 мм |
| Глибина різання металу | 8 мм |
| Довжина робочого ходу | 23 мм |
| Колір | чорний, синій |
| Комплектація | зарядний пристрій/GAL 18V-40 Professional (1600 A01 9RJ), акумулятор/GBA 18V 4.0Ah 1600 A00 1CH |
| Напруга | 18 В |
| Особливі властивості | Система захисту акумуляторних блоків Electronic Cell Protection (ECP) від перевантаження та глибокого розряду |
| Похилий різ | 45 º |
- Цена: 12 571 ₴


