Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лобзик лінійки Power X-Change system Einhell TC-JS 18 Li - Solo призначений для криволінійного і прямолінійного розпилу, короткого пропилу і розпилювання таких матеріалів як дерево, залізо, кольоровий метал і пластмаса за умови використання відповідного пильного полотна.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина різання дерева | 70 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Глибина різання пластику | 8 мм |
| Колір | чорний, червоний |
| Комплектація | 1 пильне полотно/KWB по дереву, Картонна коробка, Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою |
| Маятниковий хід | 4/0/1/2/3 |
| Особливі властивості | Маятниковий хід полотна, Прозорий захисний екран, Быстрая и легкая замена пильного полотна, Підошва, що повертається ліворуч і праворуч на кут до 45°, Вбудований адаптер для підключення пилососа, Лінійка інструменту Power X-Change system, Перемикається режим сдува або всмоктування стружки, Пластикове покриття на підошві для захисту заготовки |
| Похилий різ | 45 º |
| Хід полотна | 20 мм |
| Частота ходу | 2700 |
| Основные | |
| Питание | Аккумулятор |
- Цена: 2 256 ₴


