Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Вібрації | 9,5 м/сек²/резка ДСП |
| Глибина різання дерева | 50 мм |
| Глибина різання металу | 50 мм /(распил труб (90°)) |
| Довжина робочого ходу | 13 мм |
| Живлення | акумулятор |
| Напруга | 10.8 В /(аккумулятора) |
| Особливі властивості | Вбудована підсвітка/с функцией предварительного свечения, Зміна полотна без інструментів, Ергономічна рукоятка, Два перемикачі кількості обертів |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 355 x 63 x 146 |
| Рівень вібрації | 9,5 м/сек²/пиление по дереву |
| Частота ходу | 3300 /(макс.) |
- Цена: 2 838 ₴


