Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Глибина різання дерева | 135 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Довжина робочого ходу | 26 мм |
| Колір | зелений |
| Комплектація | Картонна коробка, інструкція |
| Маятниковий хід | 4 |
| Напруга | 18 В |
| Особливі властивості | Вбудована підсвітка, Быстрая и легкая замена пильного полотна, Ергономічна рукоятка |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 77 x 189 x 298 |
| Рівень вібрації | 7 м/сек², 5 м/сек²/різання металу |
| Частота ударів на холостому ходу | 800 |
- Цена: 13 999 ₴


