Описание
Характеристики
Информация для заказа
Чотириступінчастий маятниковий хід. Двигун потужністю 500 Вт. Тримач пильного полотна SDS. Регулювання швидкість і попередній вибір швидкості. Сумісність з пилососом Bosch в поєднанні з пилозахисним виконанням. Високий результат в швидкості і якості пиляння. Оптимальний результат при роботі з різними матеріалами. Швидка і легка заміна пильного полотна.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Глибина різання дерева | 70 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм /(алюміній) |
| Довжина робочого ходу | 20 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | Шестигранний ключ, Захисний екран |
| Особливі властивості | Підключення пилососа, регулювання числа обертів, Четырехступенчатый маятниковый ход, Держатель пильного полотна SDS, Быстрая и легкая замена пильного полотна |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Частота ходу | 1450 /- 3200 обертів/хв |
- Цена: 2 599 ₴


