Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Потребляемая мощность | 500 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Глибина різання дерева | 65 мм |
| Глибина різання металу | 4 мм |
| Колір | зелений |
| Комплектація | 1 пильне полотно, Кейс |
| Особливі властивості | Регулювання струменя повітря, Рукоятка з м'якою накладкою, Bosch Low Vibration |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Частота ходу | 3100 /холостой ход |
- Цена: 2 712 ₴


