Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Глибина різання дерева | 80 мм |
| Глибина різання металу | 5 мм |
| Напруга | 220 В |
| Особливі властивості | Маятниковий хід полотна, Підключення пилососа, регулювання числа обертів, Зміна полотна без інструментів, Відсік для пилок |
| Споживана потужність | 0.53 кВт |
| Частота ходу | 500/3000 /Минимальное/максимальное |
- Цена: 3 750 ₴


