Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Глибина різання дерева | 90 мм |
| Глибина різання металу | 8 мм |
| Комплектація | Відсік для зберігання пильних полотен, CutControl, Прозорий кожух, пластмасова валізка |
| Напруга | 220 В |
| Особливі властивості | Маятниковий хід полотна, Вбудована підсвітка, Вентилятор для видалення пилу, регулювання числа обертів, Зміна полотна без інструментів, Відсік для пилок, Регулювання струменя повітря, Рукоятка з м'якою накладкою, Bosch CutControl |
| Споживана потужність | 0.62 кВт |
| Частота ходу | 500/3100 /Минимальное/Максимальное |
- Цена: 4 428 ₴


