Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Глибина різання дерева | 100 мм |
| Глибина різання металу | 10 мм |
| Колір | червоний |
| Комплектація | паралельний упор, Чемодан для інструментів, 1 пильне полотно |
| Напруга | 230 В |
| Особливі властивості | електронний контроль швидкості, Маятниковий хід полотна, Вбудована підсвітка, Кабельний зажим, Підключення пилососа |
| Похилий різ | 45 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 415 x 100 x 310 |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Частота ходу | 800-3000 |
- Цена: 3 672 ₴


