Описание
Характеристики
Информация для заказа
Новий ергономічний дизайн. Зручна D- подібна рукоятка з гумовими вставками. Полегшена модель з низьким рівнем вібрації і шуму. Електронне регулювання швидкості. Розпилювання під кутом до 45 ° в обидві сторони, фіксатори кута 45 ° і 90 °. Установка опорної плити в положення для різання біля краю заготовки. Вбудований патрубок для пилососа, прозорий захисний щиток. Маятниковий хід.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.9 кг |
| Глибина різання дерева | 65 мм |
| Глибина різання металу | 6 мм |
| Живлення | мережа |
| Колір | зелений |
| Комплектація | 1 пильне полотно, Шестигранний ключ, Захисна пластина від відколів, Лобзик |
| Напруга | 220 В |
| Особливі властивості | електронний контроль швидкості, Маятниковий хід полотна, Видалення пилу |
| Похилий різ | 45 º |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 223 x 77 x 197 |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Частота ходу | 500-3100 |
- Цена: 3 843 ₴


