Описание
Характеристики
Информация для заказа
Зручність і потужність в компактному розмірі. Оптимізоване охолодження двигуна — забезпечує високу стійкість до навантажень. Захисний кожух із фіксацією — захищає навіть коли тріснув диск. Електронний стабілізатор Constant Electronic — утримує незмінною частоту обертання навіть під навантаженням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 102 мм |
| Вихідна потужність | 820 Вт |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина | 298 мм |
| Довжина кабеля | 2.5 м |
| Довжина різьби шпинделя | 22 мм |
| Додаткові характеристики | обмеження пускового струму, постійна електроніка |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | Шліфмашина кутова |
| Кріплення розхідника на платформі | зажим |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 11000 |
| Напруга | 220 В |
| Опрацьований матеріал | метал, камінь |
| Показник вібрації ah | 1.5 м/с² |
| Похибка k | 8.5 м/с²/Чорнова обробка поверхонь, 3 м/с²/Шліфування шліфувальними аркушами |
| Розмір (діаметр) платформи | 125 мм |
| Рівень звукового тиску | 91 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 102 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 1.4 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип платформи | кругла |
| Швидкість холостого ходу | 11000 об/хв |
| вид полірування | суха |
- Цена: 5 712 ₴


