Описание
Характеристики
Информация для заказа
GWS 12-125 S Professional розроблений для універсального використання при горизонтальному, вертикальному, верхньому або внутрішньому шліфуванні та різанні металу, що забезпечується тонкою ручкою, компактністю та невеликою вагою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Вихідна потужність | 630 Вт |
| Додаткові характеристики | перемикач/(засувка з можливістю фіксації) |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | гайка затискна, опорний фланець, ключ під два отвори, захисний кожух, Ручка |
| Показник вібрації ah | 2.5 м/сек²/(шліфування шліфпапером), 5.9 м/с²/(чорнова обробка) |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Розмір (діаметр) платформи | 22.2 мм |
| Рівень звукового тиску | 93 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 104 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 1.2 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип платформи | кругла |
- Цена: 5 094 ₴


