Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфмашина кутова Einhell AXXIO 18/125 Q X CHANGE аккум., 125 мм, 18В, 8500 об/мин, 1.5 кг, SOLO 4431151.Акумуляторна кутова шліфувальна машина Einhell AXXIO 18/125 Q - це практичний інструмент для гаража, будинку або майстерні. Шліфмашина є пристроєм сімейства Einhell Power X-Change. Акумулятор та зарядний пристрій Power X-Change можна використовувати для всіх пристроїв Power X-Change. Безщітковий двигун забезпечує велику потужність, швидкість до 8500 оборотів за хвилину і триваліший термін служби.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| акумулятор | 1 |
| Безщітковий двигун | 1 |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 70 мм |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Довжина | 300 мм |
| Додаткові характеристики | захист від перегріву, плавний запуск |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | чорний, червоний |
| Комплектація | шлифовальная машина, без акумулятора, без зарядного пристрою |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 8500 |
| Напруга | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип платформи | кругла |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об/хв |
| Ширина | 160 мм |
| вид полірування | суха |
- Цена: 4 566 ₴


