
Makita Шліфмашина ексцентрикова DBO180Z акумуляторна, 18В, 125мм, 7000/9500/11000 об/хв, 1.7 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DBO180Z
8 099 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ексцентрикова шліфувальна машина 125 мм з кріпленням шліфлистів на липучці. 3 швидкості роботи. Амплітуда коливань 2,8 мм. Добре збалансоване розташування двигуна та акумулятора з низьким центром ваги забезпечує відмінну маневреність та зручність використання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 153 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | синій |
| Напруга | 18 В |
| Показник вібрації ah | 2.5 м/сек² |
| Розмір (діаметр) платформи | 2.8 мм |
| Рівень звукового тиску | 77 дБ (А) |
| Тип | ексцентрикові |
| Частота коливань | 22000 кол/хв |
| Швидкість холостого ходу | 11000 об/хв |
| Ширина | 123 мм |
- Цена: 8 099 ₴

