
Makita Шліфмашина кутова GA9061R, 2200 Вт, 230 мм, 6600 об/хв, 5.7 кг
- Нет в наличии
- Код: GA9061R
11 140 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Makita GA9061R - це універсальний інструмент для різання та обробки металевих та кам'яних заготовок. Могутній двигун 2200 Вт розрахований на інтенсивну експлуатацію. Кутова шліфувальна машина Makita GA9061R оснащена обмежувачем пускового струму та захистом від повторного пуску. Це значно підвищує безпеку користувача та мінімізує можливість травмування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 144 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Напруга | 220 В |
| Показник вібрації ah | 6.5 м/с ² |
| Рівень звукового тиску | 91 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 102 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 6600 об/хв |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 11 140 ₴

