Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Makita GA9061 призначена для різання, шліфування різних поверхонь. Допомагає шліфувати, зачищати та різати металеві та кам'яні вироби. Завдяки зовнішньому розташуванню технічного вузла зміна вугільних щіток відбувається швидко і без використання спеціальних пристроїв. Додаткова рукоятка може встановлюватися у трьох положеннях та забезпечує зручність управління у важкодоступних місцях. Рекомендується працювати у захисних окулярах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 144 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Колір | чорний з синім |
| Показник вібрації ah | 8.5 м/сек² |
| Рівень звукового тиску | 91 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 102 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 6600 об/хв |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 6 122 ₴


