Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Makita GA7060 допомагає шліфувати, зачищати та різати металеві та кам'яні вироби. Болгарка має 3-позиційну ергономічну м'яку гумову бічній рукоятку. Подвійна захисна ізоляція болгарки Makita GA7060 дозволяє підключатися до системи електропостачання без контуру заземлення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.3 кг |
| Висота | 144 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Показник вібрації ah | 8.5 м/сек² |
| Рівень звукового тиску | 91 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 102 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об/хв |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 5 229 ₴


