Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Makita GA6040C - це кутова шліфувальна машина для проведення будівельних та ремонтних робіт. Болгарка оснащена регулюванням кількості обертів та стабілізатором швидкості. Система SJS (Super Joint System) запобігає ривкам і віддачі під час роботи інструменту. Також болгарка оснащена захистом від повторного пуску, що запобігає травмуванню оператора при перебоях електропостачання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 116 мм |
| Довжина | 303 мм |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Показник вібрації ah | 6.5 м/с ² |
| Рівень звукового тиску | 87 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 98 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 9000 об/хв |
| Ширина | 171 мм |
- Цена: 7 714 ₴


