Описание
Характеристики
Информация для заказа
Болгарка Makita GA5050 підходить для щоденного інтенсивного використання. Бічна ручка кріпиться до корпусу під оптимальним кутом 110 градусів. Встановлення та зняття захисного кожуха проводиться без спеціального інструменту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 117 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Показник вібрації ah | 8.5 м/сек² |
| Рівень звукового тиску | 91 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 102 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 1.3 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 11000 об/хв |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 4 889 ₴


