
Makita Шліфмашина кутова GA023GZ акумуляторна, 125мм, 36В XGT, 3-3.3 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: GA023GZ
13 299 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужна кутова шліфувальна машина 125 мм з регулюванням обертів і безщітковим двигуном для тривалої важкої роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга | 36 В |
| Показник вібрації ah | 6.5 м/с ² |
| Рівень звукового тиску | 92 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 81 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об/хв |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 13 299 ₴

