
Makita Шліфмашина кутова DGA900Z акумуляторна, 18В+18В, Li-ion, 230мм, 6000 об/[d, 5.7 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DGA900Z
15 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita DGA900Z призначена для шліфування та зачистки поверхонь, а також для різання деталей з різних матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.7 кг |
| Висота | 158 мм |
| Довжина | 499 мм |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Напруга | 36 В /2 х 18 |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 6000 об/хв |
| Ширина | 200 мм |
- Цена: 15 999 ₴

