
Makita Шліфмашина кутова DGA521ZX1 аккумуляторная, 125мм, 18В X-LOCK, 2.3-2.7 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DGA521ZX1
13 199 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita DGA521ZX1 відмінно справляється з будь-яким поставленим завданням. Має потужний двигун, редуктор. Розширений функціонал.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота | 146 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга | 18 В |
| Показник вібрації ah | 6 м/с² |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об/хв |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 13 199 ₴

