
Makita Шліфмашина кутова DGA519Z акумуляторна, 18В, Li-ion, 125мм, 3000-8500 об/[d, 2.6-3.1 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DGA519Z
14 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Makita DGA519Z - це компактна акумуляторна болгарка з унікальною системою швидкого кріплення оснащення. Управління швидкістю проводиться за допомогою регулювального коліщатка, що дозволяє налаштувати швидкість обертання диска. Функція захисту від випадкового пуску запобігає випадкове включення болгарки при установці батареї. Інструмент автоматично відключається у разі раптового уповільнення або зупинки диска.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 147 мм |
| Довжина | 396 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга | 18 В |
| Показник вібрації ah | 6 м/с² |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об/хв |
| Ширина | 117 мм |
- Цена: 14 999 ₴

