
Makita Шліфмашина кутова DGA513Z аккумуляторна, 18В, 125 мм, 3000-8500 об/хв, 3 кг, SOLO
- Нет в наличии
- Код: DGA513Z
11 999 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Makita DGA513 -це компактна акумуляторна болгарка, з ергономічною формою корпусу і рукоятки, оснащена безліччю інноваційних технологій. Автоматична технологія (ADT) регулює крутний момент і швидкість відповідно до умовою завантаження. Безщітковий двигун постійного струму створює менше тепловиділення і ідеально підходить для тривалого використання у виробництві. Функція запобігання перезапуску запобігає випадковий запуск інструменту під час заміни батареї, коли перемикач заблокований в положенні включення.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 145 мм |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Довжина | 382 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга | 18 В |
| Показник вібрації ah | 6 м/с² |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об/хв |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 11 999 ₴

