
Makita Шліфмашина кутова DGA504RTJ, акумуляторна, 18 В, 5 Аг, 8500 об/хв, 125 мм, 2.3 кг
- Нет в наличии
- Код: DGA504RTJ
20 500 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Makita DGA504RTJ – це компактна акумуляторна болгарка, ергономічна форма якої дозволяє працювати однією рукою. Електронна система обмеження струму з сигнальною лампою дозволяє безперервно користуватися болгаркою з одночасним контролем навантаження двигуна. Система блокування з сигнальною лампою запобігає запуску болгарки Makita DGA504RTJ під час підключення акумуляторної батареї та вмикає її, якщо заряд батареї не досяг певного показника.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 362 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга | 18 В |
| Показник вібрації ah | 6.5 м/с ² |
| Різьба шпинделя | M14/x2 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об/хв |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 20 500 ₴

