
Makita Шліфмашина кутова Makita DGA 506 Z акумуляторна, 125мм, 18 В, LXT, 2.6 кг SOLO
- Нет в наличии
- Код: DGA506Z
10 599 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Makita DGA506Z - призначена для шліфування і зачистки поверхонь, а також для різання деталей з різних матеріалів. Фіксатор шпинделя забезпечує швидку і легку заміну оснащення. Наявність додаткової рукоятки гарантує зручний хват при експлуатації.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота | 151 мм |
| Довжина | 362 мм |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Напруга | 18 В |
| Рівень звукового тиску | 79 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об/хв |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 10 599 ₴

