Описание
Характеристики
Информация для заказа
Високомоментна пряма шліфувальна машина з максимальним розміром патрона 6 мм. Зручний вмикач панельного типу. Можливість встановити додаткову бічну рукоятку та цанговий патрон 3/6 мм. Гумова накладка на корпусі редуктора знижує дію вібрації на руки користувача. Лабіринтне ущільнення захищає двигун та підшипники від забруднення Ідеальна для обробки внутрішніх поверхонь.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 82 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина | 359 мм |
| Рівень звукового тиску | 75 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 86 дБ (А) |
| Споживана потужність | 0.4 кВт |
| Тип | прямі |
| Швидкість холостого ходу | 25000 об/хв |
| Ширина | 82 мм |
- Цена: 5 486 ₴


