
Makita Шліфмашина пряма DGD 800 Z, акум., 18В LXT, цанга 3/6/8мм, 2кг, Solo (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: DGD800Z
8 799 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна пряма шліфувальна машина Makita DGD800Z призначена для внутрішнього шліфування, зачистки та чистової обробки. Подовжений редуктор виготовлений з високоміцного алюмінію. Вентиляційні отвори розташовані так, що повітряні потоки спрямовані від оператора. Зручний ергономічний гумовий корпус дозволить легко маневрувати інструментом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 118 мм |
| Довжина | 402 мм |
| Напруга | 18 В |
| Показник вібрації ah | 6.5 м/с ² |
| Рівень звукового тиску | 72 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 83 дБ (А) |
| Тип | прямі |
| Швидкість холостого ходу | 25000 об/хв |
| Ширина | 82 мм |
- Цена: 8 799 ₴

