Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна ексцентрикова шліфувальна машина Makita DPO600Z - це надійний інструмент для тонкого шліфування та полірування. Модель Makita DPO600Z має ексцентриковий режим для грубого полірування, обробки різних поверхонь. Шліфмашина має функцію запобігання випадковому запуску, розроблена для запобігання запуску двигуна, коли батарея вставлена із заблокованим перемикачем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 5.5 мм |
| Висота | 126 мм |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Довжина | 530 мм |
| Додаткові характеристики | захист від випадкового включення |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Напруга | 18 В |
| Рівень звукового тиску | 83 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 94 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | ексцентрикові |
| Швидкість холостого ходу | 6800 об/хв |
| Ширина | 148 мм |
- Цена: 17 999 ₴


