
Makita Вібраційна шліфмашина M9203, 190Вт, 92x185мм, 12000 об/хв, 1.4 кг
- Нет в наличии
- Код: M9203
2 599 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вібраційна шліфувальна машина Makita M9203 - це професійний інструмент для тонкого шліфування. Шліфмашина оснащена ефективною системою видалення пилу через шліфувальну пластину. Ергономічна конструкція забезпечує комфорт та повний контроль над інструментом навіть при роботі однією рукою. Великі затискні кріплення призначені для швидкої та легкої заміни шліфувального паперу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Висота | 154 мм |
| Довжина | 252 мм |
| Напруга | 190 В |
| Розмір шліфувальної поверхні | 92 x 185 мм |
| Рівень звукового тиску | 72 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 82 дБ (А) |
| Тип | вібраційні |
| Тип платформи | прямокутна |
| Частота коливань | 24000 кол/хв |
| Швидкість холостого ходу | 12000 об/хв |
| Ширина | 92 мм |
- Цена: 2 599 ₴

