
Einhell Шліфмашина кутова AXXIO 18/115 Q аккум., SOLO, 18В, 115 мм, безщіткова (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 4431150
3 996 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна кутова шліфувальна машина Einhell Axxio 18/115 Q – це практичний інструмент для використання в домашніх та робочих умовах.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Безщітковий двигун | 1 |
| Вага | 1.54 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Діаметр диска | 115 мм |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 8500 |
| Напруга | 18 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 3 996 ₴

