
Einhell Шліфмашина вібраційна TE-OS 18/150 Li-Solo, PXC, акум., 93х60х105мм, 1кг, (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 4460708
1 326 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Шліфмашина вібраційна акумуляторна Einhell TE-OS 18/150 Li - Solo 4460708 є високоякісним, зручним універсальним інструментом, який поєднує в собі гарну ергономіку з максимальною функціональністю для малих поверхонь.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Довжина | 257 мм |
| Додаткові характеристики | рукоятка з м'якою накладкою, мала вага і компактні розміри, липуче з'єднання, висока продуктивність, серія Power X-Change |
| Комплектація | адаптер для пиловідсмоктувача, Шліфувальний папір/ 3 шт. - P 120 3 шт. - P 240, бокс для збору пилу |
| Напруга | 18 В |
| Розмір шліфувальної поверхні | 104 см² |
| Розмір шліфувальної стрічки | 93х60х105 мм |
| Тип | дельташліфовальні |
| Частота коливань | 24000 кол/хв |
| Швидкість холостого ходу | 12000 об/хв |
- Цена: 1 326 ₴

