
Bosch Вібраційна шліфмашина PSM Primo, 50Вт, 12000 об/хв, платформа 93см?, 0.6кг
- Нет в наличии
- Код: 0.603.3B8.020
2 821 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вузька шліфпідошва для обробки важкодоступних ділянок, кутів і кромок. Пилозбірник з мікрофільтром видаляє пил з робочої зони. Система кріплення на липучці дозволяє з легкістю замінювати шліфлисти. Ідеальний інструмент для шліфувальних робіт малого об'єму та ремонту поверхонь.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 105 мм |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина | 178 мм |
| Колір | зелений |
| Комплектація | картонна коробка, 1 шліфлист P80 |
| Споживана потужність | 0.05 кВт |
| Тип | вібраційні |
| Швидкість холостого ходу | 12000 об/хв |
| Ширина | 95 мм |
- Цена: 2 821 ₴

